0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار BOOM کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
Copa del Rey
FC Barcelona
-
-
CF Valencia
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Germany
DFB Pokal
RB Leipzig
-
-
FC Bayern Munich
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
International Youth
U20 World Cup, Group E
France
-
-
Saudi Arabia
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Panama
-
-
Mali
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Malmo FF
۵
۰
AFC Eskilstuna
Finished
۱۸:۳۰
BK Hacken
۱
۲
IFK Goteborg
Finished
۱۸:۳۰
Helsingborgs IF
-
-
Falkenbergs FF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Denmark
Superligaen, Championship round
FC Copenhagen
-
-
FC Nordsjaelland
inprogress
۱۹:۳۰
FC Midtjylland
-
-
Esbjerg FB
inprogress
۱۹:۳۰
Odense Boldklub
-
-
Broendby IF
inprogress
۱۹:۳۰
Portugal
Taca de Portugal
Sporting CP
-
-
FC Porto
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Switzerland
Super League
FC Basel 1893
-
-
Neuchatel Xamax Fcs
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Lugano
-
-
Grasshopper Club Zurich
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
BSC Young Boys
-
-
FC Luzern
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Zurich
-
-
FC ST Gallen 1879
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Sion
-
-
FC Thun
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
International Youth
U20 World Cup, Group F
Argentina
-
-
South Africa
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Portugal
۱
۰
Korea Republic
Finished
۱۸:۰۰
Italy
Serie A
Bologna FC
-
-
SSC Napoli
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Frosinone Calcio
-
-
AC Chievo Verona
inprogress
۲۰:۳۰
Scotland
Scottish Cup
Heart of Midlothian
۱
۲
Celtic Glasgow
Finished
۱۸:۳۰
Japan
J.League
Cerezo Osaka
۱
۰
FC Tokyo
Finished
۱۰:۳۰
Consadole Sapporo
۰
۰
Gamba Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Shimizu S-Pulse
۴
۳
Vegalta Sendai
Finished
۰۹:۳۰
Russia
Football National League
FC Tambov
۲
۱
FC Zenit-2 ST Petersburg
Finished
۱۶:۳۰
FC Nizhny Novgorod
۳
۱
FC Mordovia Saransk
Finished
۱۶:۳۰
FC Baltika Kaliningrad
۱
۱
FC Tyumen
Finished
۱۶:۳۰
FC Fakel Voronezh
۰
۰
FC Tom Tomsk
Finished
۱۶:۳۰
FC Spartak-2 Moscow
۱
۱
PFC Sochi
Finished
۱۶:۳۰
FC Khimki
۲
۱
FC Luch Vladivostok
Finished
۱۶:۳۰
FC Sibir Novosibirsk
۰
۰
FC Krasnodar-2
Finished
۱۴:۳۰
FC Shinnik Yaroslavl
۴
۲
FC Avangard Kursk
Finished
۱۶:۳۰
FC Armavir
۲
۰
FC Ska-Khabarovsk
Finished
۱۶:۳۰
FC Rotor
۱
۲
FC Chertanovo Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Korea Republic
K-League 1
Seongnam FC
۱
۴
Ulsan Hyundai
Finished
۱۴:۳۰
Gangwon FC
۰
۱
Jeju United
Finished
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۰
۰
FC Seoul
Finished
۱۲:۳۰
United Arab Emirates
Arabian Gulf League
Shabab AL Ahli Dubai Club
-
-
Fujairah FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Emirates Club
-
-
Sharjah FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Dibba AL Fujairah
-
-
Baniyas SC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
International
International Friendly Games, Women
England
۲
۰
Denmark
Finished
۱۶:۳۰
France
۳
۰
Thailand
Finished
۱۸:۳۰
Ecuador
Serie A
CD Universidad Catolica
۱
۰
CD America De Quito
Finished
۰۲:۳۰
Barcelona SC
۲
۰
CD Olmedo
Finished
۰۵:۰۰
Sweden
Superettan
IK Frej Taby
۱
۱
Varbergs Bois
Finished
۱۸:۳۰
Syrianska FC
۱
۰
IF Brommapojkarna
Finished
۱۸:۳۰
Halmstads BK
۳
۰
Degerfors IF
Finished
۱۸:۳۰
Jonkopings Sodra IF
-
-
IK Brage
inprogress
۲۰:۳۰
USA
Major League Soccer
Orlando City SC
۰
۱
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۳:۳۰
Los Angeles FC
۴
۲
Montreal Impact
Finished
۰۷:۰۰
Real Salt Lake
۲
۱
Atlanta United FC
Finished
۰۵:۳۰
Spain
LaLiga 2
CF Rayo Majadahonda
۰
۰
Cordoba CF
Finished
۱۸:۳۰
CA Osasuna
-
-
Union Deportiva Las Palmas
inprogress
۲۰:۳۰
Sporting Gijon
-
-
Albacete Balompie
inprogress
۲۰:۳۰
Belarus
Vysshaya League
FC Dinamo Brest
-
-
Neman Grodno
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Slavia Mozyr
-
-
Torpedo Minsk
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
FC Minsk
۰
۳
FC Gorodeya
Finished
۱۷:۴۵
USA
USL, Championship
New York Red Bulls II
۱
۲
North Carolina FC
Finished
۰۳:۳۰
Norway
Eliteserien
Valerenga IF
-
-
Lillestrom SK
inprogress
۲۰:۳۰
China
Chinese Super League
Hebei China Fortune
۳
۲
Jiangsu Suning FC
Finished
۱۶:۰۵
Beijing Renhe
۲
۱
Tianjin Teda
Finished
۱۲:۰۰
Wuhan Zall FC
۲
۱
Tianjin FC
Finished
۱۶:۰۵
Tianjin FC
-
-
Wuhan Zall FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۵
Denmark
2nd Division, Relegation Group
BK Frem
۱
۲
BK Marienlyst
Finished
۱۶:۳۰
Hillerod Fodbold
۲
۲
Dalum IF
Finished
۱۵:۳۰
Tarup-Paarup IF
۱
۲
Odder Igf
Finished
۱۵:۳۰
Vejgaard BK
۱
۰
Slagelse BI
Finished
۱۵:۳۰
FC Sydvest 05 Tonder
۱
۲
Kjellerup IF
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
Super Lig
Atiker Konyaspor 1922
-
-
Akhisar Belediyespor
inprogress
۲۰:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
CRB AL
۱
۱
Vila Nova FC GO
Finished
۰۲:۴۵
SC Recife PE
۳
۲
Londrina EC PR
Finished
۰۵:۰۰
Coritiba FC PR
۲
۱
Cuiaba EC MT
Finished
۱۸:۳۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League, Rel/Prom Playoffs
AL Khaleej Saihat FC
۱
۰
AL Hazem FC
Finished
۰۰:۰۰
Russia
Youth League
Lokomotiv Moscow
۶
۱
FK Ufa
Finished
۱۳:۳۰
FC Zenit ST Petersburg
۴
۲
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۳:۳۰
CSKA Moscow
۳
۰
Samara Kryliya Sovetov
Finished
۱۵:۳۰
FC Orenburg
۰
۲
FC Spartak Moscow
Finished
۱۴:۳۰
FK Krasnodar
۳
۰
Rubin Kazan
Finished
۱۲:۳۰
Dinamo Moscow
۱
۰
Arsenal Tula Youth
Finished
۱۳:۳۰
FC Akhmat Grozny
۱
۱
FK Rostov
Finished
۱۶:۳۰
Korea Republic
K-League 2
FC Anyang
۲
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۱۴:۳۰
Suwon FC
۲
۰
Daejeon Citizen FC
Finished
۱۲:۳۰
Peru
Primera Division, Apertura
UTC De Cajamarca
۳
۲
Real Garcilaso
Finished
۰۱:۰۰
Universidad Cesar Vallejo
۱
۰
Carlos Mannucci
Finished
۰۵:۳۰
Sporting Cristal
-
-
FBC Melgar
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Japan
J.League 2
Kyoto Sanga FC
۲
۰
Renofa Yamaguchi
Finished
۰۹:۳۰
V-Varen Nagasaki
۱
۰
Tokushima Vortis
Finished
۰۹:۳۰
Ehime FC
۰
۱
Mito Hollyhock
Finished
۱۲:۳۰
Tokyo Verdy
۱
۱
JEF United Ichihara Chiba
Finished
۱۰:۳۰
FC Ryukyu
۲
۱
Niigata Albirex
Finished
۱۵:۰۰
Ventforet Kofu
۲
۱
Yokohama FC
Finished
۱۱:۳۰
Czech Republic
1. Liga, Relegation Round
1 FC Slovacko
-
-
MFK Karvina
inprogress
۱۹:۳۰
1 FK Pribram
-
-
FK Dukla Prague
inprogress
۱۹:۳۰
Bohemians Prague 1905
-
-
SFC Opava
inprogress
۱۹:۳۰
Ireland
First Division
Longford Town
-
-
Athlone Town
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Chile
Primera Division
Everton De Vina Del Mar
۰
۰
Huachipato
Finished
۰۵:۰۰
Cobresal
۴
۱
Coquimbo Unido
Finished
۰۲:۳۰
CD Antofagasta
-
-
Deportes Union La Calera
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Italy
Serie B, Promotion Playoffs
Benevento Calcio
-
-
AS Cittadella
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Singapore
لیگ برتر
Warriors FC
۳
۲
Hougang United FC
Finished
۱۷:۰۰
Tampines Rovers FC
۱
۱
Geylang International FC
Finished
۱۷:۰۰
Denmark
1st Division
Silkeborg IF
۲
۰
Nykoebing FC
Finished
۱۶:۱۵
FC Helsingoer
۱
۲
Lyngby BK
Finished
۱۶:۱۵
Naestved BK
۱
۱
Thisted FC
Finished
۱۶:۱۵
FC Fredericia
۲
۲
Hvidovre IF
Finished
۱۶:۱۵
HB Koege
۳
۱
FC Roskilde
Finished
۱۶:۱۵
Viborg FF
۴
۰
Fremad Amager
Finished
۱۶:۱۵
Finland
Veikkausliiga
Hifk
۱
۱
FC Inter Turku
Finished
۱۸:۳۰
Rovaniemi PS
۱
۱
Seinajoen JK
Finished
۱۸:۳۰
Slovenia
PrvaLiga
NK Domzale
۲
۱
NK Maribor
Finished
۱۸:۱۵
NK Aluminij Kidricevo
-
-
NK Olimpija Ljubljana
inprogress
۲۰:۲۵
NK Rudar Velenje
-
-
NK Triglav Kranj
inprogress
۲۰:۲۵
NK Krsko
-
-
ND Gorica
inprogress
۲۰:۲۵
NS Mura
-
-
NK Celje
بازی شروع نشده است
۲۰:۲۵
Brazil
Brasileiro Serie A
Botafogo FR RJ
-
-
SE Palmeiras SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Netherlands
Eredivisie, Relegation/Promotion Playoffs
Sparta Rotterdam
-
-
De Graafschap
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
RKC Waalwijk
-
-
GO Ahead Eagles
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Spain
Copa del Rey Juvenil
Sevilla FC
۲
۳
Levante UD
Finished
۱۳:۳۰
FC Barcelona
-
-
Granada Cf
Finished
۱۴:۳۰
Japan
Nadeshiko League Cup 2, Women, Group A
Setagaya Sfida
۲
۰
Yamato Sylphid
Finished
۰۹:۰۰
Philippines
Philippines Football League
Ceres-Negros FC
-
-
Stallion FC
Finished
۱۵:۳۰
Kaya Fc-iloilo
۴
۰
Green Archers United
Finished
۱۲:۳۰
China
China League 1
Shanghai Shenxin
۰
۱
Xinjiang Tianshan Leopard
Finished
۱۶:۰۰
Guizhou Hengfeng FC
۰
۰
Shaanxi Chang AN Athletic FC
Finished
۱۶:۰۰
Heilongjiang Lava Spring
۲
۰
Liaoning Shenyang Whowin
Finished
۱۲:۰۰
Inner Mongolia Zhongyou FC
-
-
Meizhou Hakka FC
بازی شروع نشده است
۱۲:۰۰
Beijing Sport University FC
۲
۲
Zhejiang Greentown FC
Finished
۱۶:۰۰
Guangdong Southern Tigers FC
۱
۱
Shijiazhuang Ever Bright FC
Finished
۱۶:۰۰
Nantong Zhiyun FC
۱
۰
Sichuan Longfor FC
Finished
۱۶:۰۵
Australia
Gold Coast Veto League 1 Reserve
Robina City Reverse
۴
۲
Bond Bullsharks
Finished
۰۸:۱۵
Croatia
1. HNL
NK Slaven
-
-
HNK Rijeka
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Australia
Brisbane Capital League 1
New Farm United
۲
۲
AC Carina
Finished
۱۰:۳۰
Czech Republic
Divize E
Opava B
۱
۱
FC Tvd Slavicin
Finished
۱۳:۰۰
Hungary
Magyar Kupa
Budapest Honved FC
-
-
Vidi FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ukraine
Premier League, Relegation round
FC Vorskla Poltava
۱
۲
FC Chernomorets Odessa
Finished
۱۸:۳۰
SFC Desna Chernihiv
۱
۰
FC Arsenal Kiev
Finished
۱۸:۳۰
FC Karpaty Lviv
۳
۳
FC Olimpik Donetsk
Finished
۱۸:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
KA Akureyri
-
-
IBV Vestmannaeyjar
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
HK Kopavogs
-
-
UMF Grindavik
inprogress
۲۰:۳۰
Vikingur Reykjavik
-
-
KR Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Serbia
Srpska Liga, Belgrade
BASK Belgrade
۰
۰
Stepojevac Vaga
Finished
۱۲:۳۰
Switzerland
Erste Liga Classic
FC Mendrisio
-
-
FC Kosova Zurich
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Bundesliga, Relegation Round
FC Wacker Innsbruck
-
-
SV Mattersburg
inprogress
۱۹:۳۰
SK Rapid Wien
-
-
SCR Altach
inprogress
۱۹:۳۰
TSV Hartberg
-
-
FC Admira Wacker Modling
inprogress
۱۹:۳۰
Romania
Cupa Romaniei
AFC Astra Giurgiu
-
-
FC Viitorul Constanta
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Australia
Brisbane Premier League, Women
Broadbeach United
۰
۳
The Lakes
Finished
۰۹:۳۰
Russia
Saint Petersburg First League
Samson-petergof
-
-
Konstantinovskoye-Okrug
Finished
۱۴:۳۰
Market Sveta
-
-
Pobeda
Finished
۱۴:۳۰
Finland
U20 SM
SJK Akatemia
-
-
VJS
Finished
۱۵:۳۰
FC Espoo
-
-
KaaPo
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
FNL
MFK Chrudim
۱
۲
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۷:۳۰
FK Fotbal Trinec
۲
۳
SK Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۷:۳۰
MFK Vitkovice
۱
۰
FK Pardubice
Finished
۱۷:۳۰
FK Banik Sokolov
۱
۵
FK Usti Nad Labem
Finished
۱۷:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۱
۶
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۷:۳۰
FK Varnsdorf
۷
۱
1 SC Znojmo FK
Finished
۱۷:۳۰
FC Hradec Kralove
۱
۰
FC Mas Taborsko
Finished
۱۷:۳۰
FC Sellier & Bellot Vlasim
۰
۱
1.sk Prostejov
Finished
۱۷:۳۰
Germany Amateur
Landespokal Berlin
Tennis Borussia Berlin
۰
۱
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۱۳:۰۰
Russia
Moscow Region Championship
Zvezda Lyubertsy
۱
۳
Kotelniki
Finished
۱۳:۳۰
Kristall Elektrostal
۴
۰
Tonar Gubino
Finished
۱۳:۳۰
Vibor Odintsovo
۷
۰
Fc Krasnoznamensk-2
Finished
۱۳:۳۰
Fk Nara
۵
۱
FC Odintsovo
Finished
۱۳:۳۰
Dzhaz Elektrostal
۰
۲
Grand Kurovskoe
Finished
۱۳:۳۰
Fiztekh Dolgoprudny
-
-
Olimp Fryazino
Finished
۱۶:۳۰
Australia
U20 Victoria Premier League
Hume City FC
۵
۱
Dandenong Thunder U20
Finished
۱۴:۱۵
Avondale FC
-
-
Dandenong City U20
بازی شروع نشده است
۰۷:۰۰
Vietnam
V-League
SHB DA Nang
۲
۱
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۴:۳۰
Sanna Khanh Hoa Bvn
۳
۲
QNK Quang Nam
Finished
۱۴:۳۰
TP HO Chi Minh
۲
۱
Song Lam Nghe AN
Finished
۱۶:۳۰
Thailand
Thai League 2
MOF Customs United FC
-
-
Thailand Honda FC
Finished
۱۵:۱۵
Mexico
U20 League, Clausura Playoffs
Atlas
-
-
Monterrey
Finished
۱۸:۳۰
Estonia
Cup
JK Narva Trans
۱
۱
Nomme Kalju FC
Finished
۱۷:۳۰
Croatia
Prva HNL Academy, Juniori
NK Sesvete
۰
۳
Gnk Dinamo Zagreb
Finished
۱۲:۳۰
Russia
PFL, East
Zenit Irkutsk
۱
۳
FC Irtysh Omsk
Finished
۱۲:۳۰
Australia
U20 Western Australian Premier League
Floreat Athena FC
۵
۰
Stirling Lions SC
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Victoria NPL2
Manningham United Blues
۵
۰
Ballarat City FC
Finished
۱۰:۳۰
Springvale White Eagles
۰
۵
Moreland City FC
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Brisbane Premier League Reserve
Acacia Ridge
۲
۳
Caboolture
Finished
۱۰:۳۰
Thailand
Thai League 1
Trat FC
-
-
Chiangrai United
Finished
۱۵:۳۰
Nakhon Ratchasima FC
-
-
Port FC
Finished
۱۵:۱۵
Sukhothai FC
-
-
Chainat FC
Finished
۱۶:۳۰
Chiangmai FC
-
-
Prachuap FC
Finished
۱۶:۳۰
Israel
U19 Premier Division 1, Rel/Prom
Hapoel Ramat Gan Efrayim
۰
۰
Hapoel Katamon Jerusalem Fc
Finished
۱۲:۰۰
Ukraine
U21 Championship, Group II
Karpaty Lviv
۳
۲
FC Lviv
Finished
۱۳:۳۰
SFC Desna Chernihiv
۱
۳
FC Mariupol
Finished
۱۳:۳۰
Ukraine
U21 Championship, Group I
Zorya Lugansk
۱
۱
FC Oleksandriya
Finished
۱۳:۳۰
Italy
Serie C, Relegation Playoffs
AC Cuneo 1905
۰
۱
AS Lucchese Libertas 1905
Finished
۱۷:۰۰
AS Bisceglie
-
-
Paganese Calcio 1926
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Norway
1st Division
Ullensaker/Kisa
۰
۰
Hamarkameratene
Finished
۱۸:۰۰
Tromsdalen Uil
۲
۳
Kfum Oslo
Finished
۱۸:۰۰
England
League Two, Playoffs
Newport County
۰
۰
Tranmere Rovers
inprogress
۱۸:۳۰
Israel
Premier League, Playoffs 1-6
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
-
-
Hapoel Hadera
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Hapoel Beer Sheva FC
-
-
Maccabi Tel Aviv FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Maccabi Netanya FC
-
-
Maccabi Haifa FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
China
China League 2, South
Shenzhen Pengcheng
۰
۲
Chengdu Better City FC
Finished
۱۱:۳۰
Brazil
U20 Carioca, Serie A
Botafogo RJ
-
-
Flamengo RJ
Finished
۱۷:۳۰
VASCO DA GAMA RJ
-
-
Fluminense FC RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Thailand
Thai League 3
Ubon Ratchathani FC
۱
۰
Ang Thong FC
Finished
۱۳:۳۰
North Bangkok University FC
۴
۰
Chamchuri United
Finished
۱۳:۳۰
China
China League 2
Qingdao Jonoon
۳
۱
Yanbian Beiguo
Finished
۱۱:۳۰
Peru
Reserve League
Sporting Cristal
-
-
FBC Melgar
Finished
۱۸:۰۰
Romania
Liga III, Seria 1
Csm Ceahlaul Piatra Neamt
-
-
Acs Kse Targu Secuiesc
inprogress
۱۹:۳۰
CSM Pascani
-
-
CS Sporting Liesti
inprogress
۱۹:۳۰
Csm Bucovina Radauti
-
-
Foresta Suceava
inprogress
۱۹:۳۰
Csm Ramnicu Sarat
-
-
Acs Somuz Falticeni
inprogress
۱۹:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
Grazer AK
-
-
RZ Pellets Wac (A)
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Ukraine
Vyscha Liga, Women
Yednist Plysky
۴
۱
Ladomyr Volodymyr-Volynskyi
Finished
۱۲:۳۰
Ecuador
Reserve League
Mushuc Runa SC Reserve
-
-
CS Emelec Reserve
inprogress
۱۹:۳۰
Norway
2nd Division, Group 2
Asker
۰
۴
Baerum
Finished
۱۸:۳۰
Oppsal IF
۱
۱
Sotra SK
Finished
۱۷:۳۰
Elverum
۳
۱
Odds BK II
Finished
۱۷:۳۰
Australia
West State League Division 1,Reserve
Forrestfield United SC
۵
۲
Morley Windmills SC Reserves
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Brisbane Capital League 1 Reserve
New Farm United Reserves
۱
۳
AC Carina Reserves
Finished
۰۸:۳۰
USA
Womens Premier Soccer League
La Salsa FC
۰
۴
La Premier FC
Finished
۰۶:۳۰
Malaysia
Super League
Perak Tbg FC
-
-
Melaka United FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Pkns FC
-
-
Petaling Jaya City FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Pahang FA
-
-
KL Felda United FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Argentina
Primera B, Promotion Playoffs
CA Colegiales
-
-
CA San Telmo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۵
Ukraine
Persha Liga
Rukh Vinnyky
-
-
FC Sumy
Finished
۱۸:۳۰
Kolos Kovalivka
-
-
Obolon-Brovar Kiev
Finished
۱۸:۳۰
FC Avangard Kramatorsk
-
-
FC Metalist 1925
Finished
۱۸:۳۰
France
National 2
Boulogne Billancourt
-
-
CMS Oissel
inprogress
۲۰:۳۰
SC Feignies
-
-
SC Schiltigheim
inprogress
۲۰:۳۰
Croix IC
-
-
Stade Reims 2
inprogress
۲۰:۳۰
Toulon Le Las
-
-
Azergues Foot
inprogress
۲۰:۳۰
Girondins de Bordeaux II
-
-
AS Yzeure
inprogress
۲۰:۳۰
Finland
Ykkonen
FF Jaro
۱
۳
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۸:۳۰
AC Kajaani
۱
۲
FC Ktp
Finished
۱۸:۳۰
Musan Salama
۱
۲
Mypa Myllykoski
Finished
۱۸:۳۰
AC Oulu
۰
۱
Turku PS
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
U20 Gaucho
Gremio FB Porto Alegrense RS
-
-
SC Internacional RS
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Zone Chernozemeye
FC Metallurg-Oemk
-
-
Lokomotiv-d Liski
Finished
۱۸:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga East
SKN St. Poelten II
-
-
SC Esv Parndorf 1919
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Portugal
U19 Championship, Relegation, Group North
Sc Beira-mar
-
-
CD Feirense
inprogress
۲۰:۳۰
Spain Amateur
Tercera Division, Promotion Playoffs
CD Cayon
-
-
SD Logrones
inprogress
۲۰:۳۰
AE Prat
-
-
AD Ceuta
inprogress
۲۰:۳۰
Portugal
U19 Championship, Phase 2
Leixoes SC
-
-
Gil Vicente
inprogress
۲۰:۳۰
Spain Amateur
Tercera Division, Champions Group
Llagostera
-
-
Club Portugalete
inprogress
۲۰:۳۰
Portugal
U19 Championship, Relegation, Group South
OS Belenenses
-
-
GD Estoril Praia
inprogress
۲۰:۳۰
Russia
Stavropol Krai Championship
Uor Stavropol
-
-
Fc Iskra Novoaleksandrovsk
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Final
Lusitania FC
-
-
Uniao Leiria
inprogress
۲۰:۳۰
UD Vilafranquense
-
-
FC Vizela
inprogress
۲۰:۳۰
Italy
Supercoppa Serie C
Pordenone Calcio
-
-
SS Juve Stabia
inprogress
۲۰:۳۰
Venezuela
Primera Division Reserve League
Deportivo La Guaira
-
-
Metropolitanos Fc
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Paulista, Segunda Divisao
Rio Branco SP
-
-
Uniao Barbarense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Amparo AC SP
-
-
Sao Jose Dos Campos FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
SE Itapirense SP
-
-
Jaguariuna FC SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AD Manthiqueira
-
-
Paulista FC SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Matonense SP
-
-
AA Inter Bebedouro SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
GE Mauaense SP
-
-
Guarulhos
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Argentina
Primera D Metropolitana
Centro Espanol
-
-
CSYD Liniers
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Argentino de Rosario
-
-
Real Pilar
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Uruguay
Primera Division, Apertura
Defensor Sporting
-
-
Atletico Fenix Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Rampla Juniors
-
-
Club Nacional De Football
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Juventud De Las Piedras
-
-
CA River Plate
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Indonesia
Liga 1
PSS Sleman
۱
۱
Semen Padang FC
Finished
۱۸:۰۰
Sweden Amateur
Elitettan, Women
IF Brommapojkarna
-
-
Morön Bk
Finished
۱۵:۳۰
Latvia
Virsliga
FK Spartaks Jurmala
۱
۰
FS Metta/Lu
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic
U21, Championship Group
FC Viktoria Plzen
-
-
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۶:۰۰
Australia
U20 Victoria Premier League 2
Springvale White Eagles
۰
۳
Moreland City
Finished
۰۷:۳۰
Estonia
II Liiga Ida/Põhi
Maardu Linnameeskond II
۵
۲
Kohtla-Jarve JK Jarve II
Finished
۱۳:۳۰
Australia
FFA Cup, Preliminary Round, State Queensland
Burleigh Heads
۲
۳
Logan Lightning
Finished
۱۳:۳۰
Myanmar
Cup
Shan United FC
-
-
Rakhine United
Finished
۱۳:۳۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 2
PK-35 Vantaa II
-
-
Lepa
Finished
۱۵:۰۰
MPS/Atletico Malmi
-
-
Ponnistajat
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
2nd Division, Championship Group
Vanlose IF
۱
۲
Middelfart
Finished
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad
۱
۳
Ringkobing IF
Finished
۱۵:۳۰
Jammerbugt FC
۲
۲
HIK Hellerup
Finished
۱۶:۳۰
Brønshøj BK
۰
۲
B 93 Kopenhagen
Finished
۱۷:۳۰
Kolding IF
۰
۲
Brabrand IF
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga III, Seria 2
CS Afumati
-
-
Gloria Popesti Leordeni
Finished
۱۵:۳۰
Ukraine
Vyscha League Dnipropetrovsk Region
Energiya Dnipro
-
-
Fc Legionary Dnipro
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Carioca, Serie B1
Goncalense
-
-
Olaria RJ
Finished
۱۷:۳۰
Sao Goncalo EC
-
-
Artsul
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Tigres Do Brasil RJ
-
-
Campos AA RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Moldova
Divizia Nationala
FC Dinamo Auto
۰
۰
FC Zimbru Chisinau
Finished
۱۶:۳۰
FC Codru Lozova
۱
۳
CSF Speranta Nisporeni
Finished
۱۸:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga West
SVG Reichenau
۳
۱
USK Anif
Finished
۱۶:۳۰
SV Groedig
-
-
VfB Hohenems
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SV Wals-Grunau
-
-
FC Kitzbuehel
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
SC Rheindorf Altach II
-
-
TSV St. Johann
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Langenegg
-
-
FC Pinzgau Saalfelden
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SV Seekirchen
-
-
FC Dornbirn 1913
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Tanzania
لیگ برتر
Simba SC
-
-
Biashara United Mara
Finished
۱۶:۳۰
Georgia
Womens League
WFC Kolkheti Khobi
-
-
Wfc Iveria Khashuri
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
Harkemase Boys
-
-
Hoek
Finished
۱۷:۰۰
South Africa
Premier League, Relegation/Promotion
Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC
۲
۱
Royal Eagles
Finished
۱۷:۳۰
Norway
2nd Division, Group 1
Brattvag
۳
۲
Fredrikstad FK
Finished
۱۷:۳۰
Byaesen
۱
۱
Nardo
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Republic of Bashkortostan Championship
Gfk Sterlitamak
-
-
Bashkiria Ufa
inprogress
۱۷:۳۰
Palestine
West Bank Cup
Shabab Al Amari
-
-
Isawiya
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰